Aktualności

Pojęcie farmy fotowoltaicznej jest stosunkowo nowe. Jednak z roku na rok rośnie zainteresowanie inwestycją w tego typu projekty. Aby wybudowanie farmy fotowoltaicznej na określonym terenie stało się możliwe, wymagane jest posiadanie odpowiednich warunków technicznych oraz dopełnienie określonych...

Czytaj więcej

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świat Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, sukcesów i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2017 roku!

Życzy Zarząd i pracownicy firmy Corab 

Czytaj więcej

W podszczecińskim Starym Czarnowie rozpoczęła się budowa farmy fotowoltaicznej o mocy prawie 1MW. Konstrukcję wsporczą na tę inwestycję dostarczył polski producent systemów montażowych - olsztyński Corab. 

Czytaj więcej

Polski producent systemów fotowoltaicznych w tym roku świętuje swoje 25-te urodziny. Jak co roku, olsztyńska firma na warszawskich targach Renexpo, zaprezentuje nowości w swojej ofercie. Na stoisku będzie można zobaczyć nowe propozycje konstrukcji montażowych pokrytych specjalną powłoką...

Czytaj więcej

Po wakacyjnej przerwie wracają szkolenia z technologii SolarEdge. Tym razem orgaznizowane są szkolenia zaawansowane, kierowane do osób mających doświadczenie z produktami izraelskiej firmy. Najbliższe spotkania planowane są w Olsztynie (31.08), Lublinie (6.09) i Rzeszowie (7.09).

Czytaj więcej

Firma CORAB dołączyła do grona posiadaczy certyfikatu "Produkt Warmia Mazury".

Czytaj więcej

Od 1 lipca wchodzą w życie nowe przepisy dla producentów energii ze źródeł odnawialnych.

Czytaj więcej

Firma Corab otrzymała nagrodę MEDAL EUROPEJSKI za wolnostojące systemy mocowań paneli fotowoltaicznych. Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbędzie się Teatrze Wielkim w Warszawie.

Przypomnijmy, że w ofercie firmy Corab znajdują się systemy różnie mocowane do gruntu: wbijane, wkęcane, mocowane do...

Czytaj więcej

Już w najbliższy wtorek, 10 maja ruszają targi GreenPower w Poznaniu. Przez trzy dni będzie można zapoznać się z ofertą firm zajmujących się odnawialną energią. Na targach nie zabraknie również firmy Corab.

Więcej o targach: www.greenpower.mtp.pl

Zapraszamy na nasze stoisko: hala 7 stoisko 28.

Czytaj więcej

SZKOLENIE - WSTĘP DO INSTALACJI SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Data: 17 maja, 29 czerwca
Miejsce: Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 57
Godziny: 9.00-16.00 
Cena: 399 zł

  • Wprowadzenie do fotowoltaiki
  • Instalacje PV (rodzaje, zastosowanie, schemat)
  • Moduły PV (rodzaje, parametry techniczne)
  • Inwertery (rodzaje,...
Czytaj więcej