Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dotyczące technologii SolarEdge. 

Czytaj więcej

W dniach 13 - 14 kwietnia 2016 roku na Stadionie Wrocławskim odbędą się Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg. Wydarzenie przyciąga wystawców, inżynierów, inwestorów i osoby zainteresowane z całej Europy, którzy chcą wiedzieć jak żyć świadomie,...

Czytaj więcej

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia sukcesów, radości i uśmiechu.

Zespół Corab

Czytaj więcej

Już pod koniec marca odbędą się w Kielcach XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX. Swoje konstrukcje zaprezentuje również firma Corab.

Czytaj więcej

Do naszej oferty inwerterów dodaliśmy rozwiązanie hybrydowe - inwertery firmy Skymax. Wykorzystanie w zestawie takiego rozwiązanie daje możliwość wytwarzania energii elektrycznej na własne potrzeby i możliwość jej magazynowania.

Czytaj więcej

Chcesz się dowiedzieć więcej o fotowoltaice? Chcesz posłuchać o tendencjach na rynku PV? Interesują cię nowości na rynku? Zgłoś się na szkolenie.

Czytaj więcej

W naszej ofercie pojawiły się produkty firmy SolarEdge. Stosując inwertery i optymizery mocy jesteśmy w stanie zwiększyć efektywność naszej instalacji fotowoltaicznej. 

Czytaj więcej

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2016 roku! 

Czytaj więcej

Miło nam poinformować, że firma Corab została ponownie laureatem programu Przedsiębiorstwo Fair Play! Gala wręczenia statuetek odbyła się w Warszawie. 

Czytaj więcej

W dniach 26-27 listopada w ostródzkiej Expo Arenie odbędą się targi Energy Expo Arena poświęcone tematyce odnawialnych źródeł energii i energetyce prosumenckiej. Na wystawie obecna będzie również firma Corab.

Czytaj więcej