Aktualności

Już w najbliższy wtorek, 10 maja ruszają targi GreenPower w Poznaniu. Przez trzy dni będzie można zapoznać się z ofertą firm zajmujących się odnawialną energią. Na targach nie zabraknie również firmy Corab.

Więcej o targach: www.greenpower.mtp.pl

Zapraszamy na nasze stoisko: hala 7 stoisko 28.

Czytaj więcej

SZKOLENIE - WSTĘP DO INSTALACJI SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH

Data: 17 maja, 29 czerwca
Miejsce: Bartoszyce, ul. Kętrzyńska 57
Godziny: 9.00-16.00 
Cena: 399 zł

  • Wprowadzenie do fotowoltaiki
  • Instalacje PV (rodzaje, zastosowanie, schemat)
  • Moduły PV (rodzaje, parametry techniczne)
  • Inwertery (rodzaje,...
Czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dotyczące technologii SolarEdge. 

Czytaj więcej

W dniach 13 - 14 kwietnia 2016 roku na Stadionie Wrocławskim odbędą się Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg. Wydarzenie przyciąga wystawców, inżynierów, inwestorów i osoby zainteresowane z całej Europy, którzy chcą wiedzieć jak żyć świadomie,...

Czytaj więcej

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia sukcesów, radości i uśmiechu.

Zespół Corab

Czytaj więcej

Już pod koniec marca odbędą się w Kielcach XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX. Swoje konstrukcje zaprezentuje również firma Corab.

Czytaj więcej

Do naszej oferty inwerterów dodaliśmy rozwiązanie hybrydowe - inwertery firmy Skymax. Wykorzystanie w zestawie takiego rozwiązanie daje możliwość wytwarzania energii elektrycznej na własne potrzeby i możliwość jej magazynowania.

Czytaj więcej

Chcesz się dowiedzieć więcej o fotowoltaice? Chcesz posłuchać o tendencjach na rynku PV? Interesują cię nowości na rynku? Zgłoś się na szkolenie.

Czytaj więcej

W naszej ofercie pojawiły się produkty firmy SolarEdge. Stosując inwertery i optymizery mocy jesteśmy w stanie zwiększyć efektywność naszej instalacji fotowoltaicznej. 

Czytaj więcej

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2016 roku! 

Czytaj więcej