Aktualności

Konstrukcja wolnostojąca firmy Corab została nagrodzona Złotym Medalem Targów Poznańskich. System nadążny, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie,  zostanie pokazany na poznańskich targach GreenPower. 

Czytaj więcej

Targi ENEX rozpoczną się już 28 lutego. Oprócz tradycyjnego odwiedzenia stoisk i udziału w konferencji Solar+ będzie można kibicować drużyną rywalizującym o tytuł Instalatora Roku 2018. Do kogo trafi nagroda o wartości ponad 18 000 zł? Jak wyglądają przygotowania w firmie Corab?

Czytaj więcej

Podczas Targów Enex w Kielcach najlepsze firmy instalatorskie rywalizowały o tytuł Instalatora Roku 2018 oraz nagrodę w wysokości ponad 18 000 zł. Na podium na trzecim miejscu stanęła firma PV System z miejscowości Świlcza, na drugim Eco Energy z Ostrowa Wielkopolskiego, zaś na pierwszym Solar House...

Czytaj więcej

Dla producentów i dystrybutorów paneli fotowoltaicznych rok 2018 to czas wyzwań. Czego spodziewać się Nowym Roku?

Czytaj więcej

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

Czytaj więcej

Firma Corab została zaproszona do udziału w misji polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii, która rozpoczyna się dziś stolicy Grecji. Wizyta w Atenach jest częścią oficjalnej wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Czytaj więcej

Już po raz siódmy w Warszawie odbędą się targi branży fotowoltaicznej - Renexpo. W tym roku zostanie zorganizowany konkurs  na „Instalatora roku 2017”. 

Czytaj więcej

Targi Energetab zbliżają się wielkimi krokami. Już 12-14 września w Bielsko-Białej, ponad 700 wystawców z Europy i Azji pokaże swoje produkty. Nie zabraknie również firmy Corab - lidera produkującego systemy PV.

Czytaj więcej

Corab jako oficjalny dystrybutor SolarEdge w Polsce powiększa swoją ofertę o nowy falownik trójfazowy 3 kW z serii E. Jeszcze mniejszy, lżejszy, wydajniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Można chcieć więcej? 

Czytaj więcej

System fotowoltaiczny WS-007 zostanie wykorzystany na kolejnych farmach fotowoltaicznych. Rozpoczęła się budowa farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MW, która powstaje koło Białegostoku.

Czytaj więcej