Aktualności

Dla producentów i dystrybutorów paneli fotowoltaicznych rok 2018 to czas wyzwań. Czego spodziewać się Nowym Roku?

Czytaj więcej

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

Czytaj więcej

Firma Corab została zaproszona do udziału w misji polskich przedsiębiorców z sektora zielonych technologii, która rozpoczyna się dziś stolicy Grecji. Wizyta w Atenach jest częścią oficjalnej wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Czytaj więcej

Już po raz siódmy w Warszawie odbędą się targi branży fotowoltaicznej - Renexpo. W tym roku zostanie zorganizowany konkurs  na „Instalatora roku 2017”. 

Czytaj więcej

Targi Energetab zbliżają się wielkimi krokami. Już 12-14 września w Bielsko-Białej, ponad 700 wystawców z Europy i Azji pokaże swoje produkty. Nie zabraknie również firmy Corab - lidera produkującego systemy PV.

Czytaj więcej

Corab jako oficjalny dystrybutor SolarEdge w Polsce powiększa swoją ofertę o nowy falownik trójfazowy 3 kW z serii E. Jeszcze mniejszy, lżejszy, wydajniejszy i łatwiejszy w obsłudze. Można chcieć więcej? 

Czytaj więcej

System fotowoltaiczny WS-007 zostanie wykorzystany na kolejnych farmach fotowoltaicznych. Rozpoczęła się budowa farmy fotowoltaicznej o mocy 1 MW, która powstaje koło Białegostoku.

Czytaj więcej

Na przełomie maja i czerwca Corab uczestniczył w dwóch dużych międzynarodowych imprezach targowych: branży satelitarnej Anga com oraz branży fotowoltaicznej Intersolar.

Czytaj więcej

Kolejne bezpłatne szkolenie dla instalatorów „Technologia Q.Antum – moduły fotowoltaiczne Q-Cells” + systemy mocowań paneli fotowoltaicznych Corab.

Czytaj więcej

2017 obfituje w liczne wydarzenia targowe. Przeczytaj relację z Green Power w Poznaniu. My tymczasem przygotowujemy się na dwie międzynarodowe imprezy targowe: Intersolar i Angacom. Trzymaj kciuki. 

Sprawdź! 

Czytaj więcej