Corab na największych targach energetycznych Energetab

Targi Energetab zbliżają się wielkimi krokami. Już 12-14 września w Bielsko-Białej, ponad 700 wystawców z Europy i Azji pokaże swoje produkty. Nie zabraknie również firmy Corab - lidera produkującego systemy PV.

Targi nowoczesnych rozwiązań energetycznych

Impreza targowa dała się poznać jako największe spotkanie czołowych przedstawicieli branży elektroenergetycznej. 700 wystawców z 20 europejskich krajów i z Azji zaprezentuje m.in. odnawialne źródła energii, generatory, transformatory, układy automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki.

Corab – przedstawiciel branży odnawialnych źródeł energii

Olsztyński Corab wystąpi jako producent systemów mocowań paneli fotowoltaicznych oraz dystrybutor największych marek w branży fotowoltaicznej. Pokażemy oczywiście przekrój oferty systemów na dachy skośne oraz płaski. Nie zabraknie również konstrukcji wolnostojących.

Nasi przedstawiciele odpowiedzą na Wasze pytania i wyjaśnią niejasności. Imprezy targowe to niesamowita okazja spotkania nie tylko z potencjalnymi klientami, ale również ze stałymi Partnerami.

Będzie można poznać rozwiązania marki SolarEgde, której Corab jest oficjalnym dystrybutorem. Przedstawiciel SolarEdge obecny na stoisku chętnie odpowie na wszelkie pytania. Nie zabraknie również paneli fotowoltaicznych, m.in. Ja Solar Poli 275 W z wbudowanym optymalizatorem mocy SolarEdge czy Sharp NQ-R256A  Mono Back Contact.

Cieszymy się na kolejne spotkanie z inwestorami oraz potencjalnymi partnerami. Targi Energetab to również doskonała okazja do podpisania kolejnych umów na farmy fotowoltaiczne. – mówi Paweł Wiktorowicz odpowiedzialny w naszej firmie za fotowoltaikę.

Odwiedź Corab na stoisku nr 6 w sektorze L7!