Szukaj nas na targach Enex w Kielcach

Corab jest polskim producentem systemów mocowań modułów fotowoltaicznych i dystrybutorem innowacyjnych rozwiązań z branży PV. Ofertę firmy będzie można zobaczyć na targach Enex, które odbędą się już 1-2 marca w Kielcach. Będzie można zobaczyć m.in. nagrodzoną konstrukcję wolnostojącą WS-007, moduły QCells, falownik SolarEdge HD Wave oraz magazyn LG Chem RESU. Ciekawostką jest szkolenie z technologii Q.ANTUM, którą stworzył QCells. 

Odwiedzający poznają system wolnostojący Corab WS-007, który otrzymał nagrodę na Renexpo w Warszawie za innowacyjną powłokę antykorozyjną. System wyróżnia się łatwością i szybkością montażu. Został wybrany przez polskiego producenta modułów Selfę do jej farmy fotowoltaicznej. Zobaczyć będzie można również nowy system na dach płaski PB-64. To balastowe rozwiązanie na południe występuje w dwóch wariantach nachylenia: 10 i 15 st. Konstrukcja w całości wykonana jest z aluminium. Tutaj również postawiono na wygodę i szybkość montażu.

Po raz pierwszy Corab pokaże się z modułami fotowoltaicznymi produkowanymi przez QCells. Więcej o technologii Q.ANTUM stosowanej u niemieckiego producenta będzie można dowiedzieć się podczas szkolenia. Odbędzie się ono podczas targów 1 marca o godz. 11 w sali E1, hala E. Uczestnicy będą mogli skorzystać również z oferty specjalnej. Zgłodzenia można wysyłać na adres: marketing@remove-this.corab.com.pl.

Na stoisku Corab nie zabraknie falownika SolarEdge HD Wave, który cechuje wysoka sprawność 99%. Wparcie zadeklarował izraelski producent, którzy wyśle swojego przedstawiciela. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej z pierwszej ręki.

Producent pokaże również magazyn energii LG Chem RESU. Niewielkie gabaryty i łatwa instalacja produktu koreańskiego producenta sprawdza się z falownikiem SolarEdge. Magazyn z serii RESU charakteryzuje najwyższa moc ciągła oraz dwukierunkowa skuteczność DC 95%.

Targi Enex w Kielcach odbędą się w dniach 1-2 marca 2017 roku. Chciałbyś w nich uczestniczyć? Zarejestruj się i zdobądź zaproszenie.