Prawie 30-letnie doświadczenie w produkcji elementów ze stali i aluminium. Jeden z największych producentów systemów fotowoltaicznych w Polsce. W 2017 osiągnął prawie 29% udziału w rynku wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym moduły fotowoltaiczne mogą zostać zamontowane na powierzchni dachów lub gruncie.

O nas

 • Wszystkie produkty są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który spełnia najnowsze standardy. Lokalizacja: Bartoszyce
 • Park maszynowy składa się z linii profilujących np. wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, lakierni i własnej cynkowni galwanicznej.
 • Firma zatrudnia ponad 100 pracowników w dziale produkcji, sprzedaży i eksportu, B&R, marketingu, e-commerce, logistyki i wsparcia technicznego.

 


MW dziennie

 • Firma Corab uruchomiła nową linię produkcyjną dedykowaną konstrukcjom wolnostojącym. Pozwala ona na produkcję 1 MW systemów montażowych dziennie.
 • Jest to największa linia produkcyjna dedykowana wyłącznie systemom fotowoltaicznym w tej części Europy.
 • Firma Corab jest w stanie dostarczyć rozwiązania dedykowane do budowy farm fotowoltaicznych nawet w ciągu 48 godzin.

JAKOŚĆ

 • Stale ulepszamy nasze produkty. Proces produkcji spełnia normę PN-EN ISO 9001:2015. Wszystkie produkty oznaczone są znakiem TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.

NASZE PRODUKTY

 • System na dach skośny. Systemy na dach pokryty dachówkami łupkowymi, karpiówkami, blachodachówką
 • System na dach płaski. Systemy na dach płaski: przytwierdzone i balastowe.
 • Konstrukcja wolnostojąca. Systemy jedno lub dwu podporowe, przytwierdzone do fundamentu lub wkręcane w grunt.


EKSPORT

 • Nasz produkty fotowoltaiczne eksportowane są do 13 krajów: Belgii, Danii, Słowenii, Niemiec, Finlandii, Szwecji, Łotwy, Litwy, Estonii, Rosji oraz na Węgry i Ukrainę

DLACZEGO NASZ SYSTEM?

SPECJALNA POWŁOKA ANTYKOROZYJNA – MAGNELIS

Dzięki jej wyjątkowym właściwościom, specjalna metaliczna powłoka zapewnia długotrwałą odporność na korozję. Wytrzymałość jest 10 razy wyższa w porównaniu do stali ocynkowanej. Stal konstrukcyjna używana do systemów mocujących jest pod względem ceny najlepszą alternatywą do użytku w procesie cynkowania ogniowego.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze produkty przeszły szczegółowe testy, które potwierdziły, że spełniają wszystkie obowiązujące wymagania. Zostały wyprodukowane zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015 i otrzymały Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Potwierdza to spełnienie wszystkich norm europejskich.

SYSTEM ONE BOX

Wielu instalatorów i dystrybutorów zgłaszało problem związany z samodzielnym wybieraniem niezliczonej liczby elementów do systemu. Mając to na uwadze został stworzony nowy system pakowania. Jego podstawą jest rozwiązanie one box ( jedno pudełko) która zawiera wszystkie elementy potrzebne do zamontowania systemu 1 kW do płaskiego lub skośnego dachu.

PROGRAM DO KOMPLETACJI

Corab stworzył przyjazny i łatwy w obsłudze program do kompletacji elementów systemów. Nasze rozwiązanie pomaga wybrać każdą śrubkę, haczyk lub ramę potrzebną do wybranego systemu na dach. Nawet Ci Klienci, którzy nie posiadają wiedzy technicznej, bez problemu sobie poradzą z kompletacją.

JAKOŚĆ

Dbanie o jakość, bezpieczeństwo i całkowite zadowolenie Klientów. Współpracujemy z zagranicznymi firmami i bierzemy udział w innowacyjnych procesach projektowo-wdrożeniowych. Corab otrzymał wiele nagród za swoje rozwiązania i wysoką jakość produktów np. Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, European Business Award i wiele więcej. Corab został wyróżniony przez premiera polskiego rządu za swój udział w rozwój gospodarczy kraju.

INTUICYJNY MONTAŻ

Systemy mocujące firmy Corab charakteryzują się prostotą i intuicyjnym montażem. Nasza oferta obejmuje rozgałęziacz, co znacznie ułatwia instalację i skraca czas montażu.

PROTECTED BY ARCELORMITTAL

Our realisations

Bartoszyce 0,6MW

Czyżyki 2MW

Stare Czarnowo 1MW

Dubiny 1MW

Olecko 1MW

Jaskra

Wałcz

Turowo

Drzonowo

Praslity 1MW

Lithuania 0,7MW

Finland 160kW

pokaż więcej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.