Kontakt

Siedziba firmy

Corab sp. z o.o.
ul. Michała Kajki 4
10-547 Olsztyn
tel. +48 89 535 17 90
e-mail. corab@remove-this.corab.com.pl

 

NIP 739-020-77-57
REGON 510519084
KRS 0000175909

Zakład produkcyjny

ul. Kętrzyńska 57
11-200 Bartoszyce
tel. +48 89 762 07 74

Poznaj nasz zespół

Łukasz Kotula

+ 48 519 795 535
l.kotula@remove-this.corab.com.pl

 

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, opolskie


Wiesław Szałkowski

Dyrektor działu sprzedaży

+ 48 512 022 285
w.szalkowski@remove-this.corab.com.pl

Paweł Wiktorowicz

Dyrektor rozwoju produktów

+ 48 509 315 076
p.wiktorowicz@remove-this.corab.com.pl


Dawid Szczygieł

+48 532 201 919
d.szczygiel@remove-this.corab.com.pl

 

woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie

Tomasz Samulak

+48 532 461 227
t.samulak@remove-this.corab.com.pl

 

woj. wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie


Maciej Adamski

Doradca techniczny

+48 89 651 09 70 
m.adamski@remove-this.corab.com.pl

Paweł Dziekoński

Doradca techniczny

+48 89 651 09 68
p.dziekonski@remove-this.corab.com.pl


Piotr Korzeniewski

Kierownik działu marketingu

+ 48 539 962 432
p.korzeniewski@remove-this.corab.com.pl

Formularz kontaktowy

* Pola obowiązkowe

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.