Wiarygodność budowana latami

Corab powstał w 1991 roku i od początku swojej działalności specjalizował się w produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stała się wiodącym producentem systemów fotowoltaicznych na polskim rynku. Obecnie posiadamy szeroki wachlarz produktów na dachy skośne, płaskie, systemy wolnostojące, CARPORT oraz tracker. Instalację fotowoltaiczną można wykonać przy zastosowaniu naszych konstrukcji na dowolnym pokryciu dachowym czy na gruncie.


Wysoka jakość i poszanowanie norm

Od blisko 30 lat misją Corab jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów najwyższej jakości, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i zapewniają satysfakcję naszym Klientom. W związku z tym nasze systemy fotowoltaiczne są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi i oznaczone są znakiem CE. Dodatkowo nad jakością czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Wdrożyliśmy również System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015. Spółka Corab wielokrotnie została nagrodzono za wysoką kulturę prowadzenia biznesu oraz innowacyjne produkty.

Nowoczesny zakład produkcyjny

 • Wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach i spełniają wysokie standardy jakości.
 • Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii profilujących, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, nowoczesnej lakierni i własnej cynkowni galwaicznej.
 • Firma zatrudnia ponad 100 pracowników: w dziale produkcji, sprzedaży eksportu, B&R, marketingu, e-commerce, logistyki i wsparcia technicznego.

MW konstrukcji dziennie

 • MW dziennie Firma Corab uruchomiła kolejną linię produkcyjną dedykowaną konstrukcjom wolnostojącym. Pozwala ona na produkcję 1 MW systemów montażowych dziennie.
 • Jest to największa linia produkcyjna dedykowana wyłącznie fotowoltaice w tej części Europy.
 • Firma Corab jest w stanie dostarczyć rozwiązania dedykowane do projektów farmowych nawet w ciągu 48 godzin.

Nagrody i wyróżnienia

Silna pozycja. Najlepsi partnerzy.

W ofercie posiadamy nie tylko produkty własnej produkcji, ale również sprzęt najlepszych marek z branży fotowoltaicznej. Do zagranicznych Partnerów przemawia ugruntowana i stabilna pozycja Corab na rynku.

W naszym zakładzie produkcyjnym:

 • Produkcja obywa się w procesie automatycznym lub półautomatycznym,
 • Posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia: prasy, wtryskarki, tłocznie, obrabiarki CNC, lakiernie, cynkownie galwaniczną,
 • We własnej narzędziowni wykonujemy, modernizujemy i regenerujemy narzędzia (wykrojniki, tłoczniki, dziurkowniki, itd. wg dokumentacji własnej lub powierzonej)

 • Wykonujemy detale metodą wtryskową od projektu po wykonanie,
 • Wykonujemy precyzyjną obróbkę mechaniczną i elektroerozyjną elementów metalowych,
 • Wykonujemy prototypy nowych rozwiązań konstrukcyjnych i przeprowadzamy liczne testy
 • Posiadamy półautomaty spawalnicze oraz zrobotyzowane stanowisko spawalnicze mig-mag.

Biuro projektowe

Konstruktorzy i projektanci dokładają starań, aby nie tylko sprostać wymaganiom naszych Klientów, ale również je wyprzedzać.

Narzędziownia

We własnej narzędziowni wykonujemy, modernizujemy i regenerujemy narzędzia (wykrojniki, tłoczniki, dziurkowniki, itd. wg dokumentacji własnej lub powierzonej)

Park maszynowy

Produkcja obywa się w procesie automatycznym lub półautomatycznym. Posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia: prasy, wtryskarki, tłocznie, obrabiarki CNC, profilarki, półautomaty spawalnicze oraz zrobotyzowane stanowisko spawalnicze mig-mag.

Cynkowania i lakiernia

Na terenie naszego Zakładu produkcyjnego znajdują się również cynkownia galwaniczna i lakiernia proszkowa. Szczególnie ważne ze względu na produkcję komponentów z branży satelitarnej.

System pakowania ONE BOX

Corab ONE BOX oparty jest o gotowe paczki, które zawierają komponenty do montażu 4 paneli. Rozwiązanie to nie tylko przyśpiesza kompletacje i poprawia czytelność wyceny, ale również ułatwia transport bezpośrednio na miejsce inwestycji.

Logistyka

Oferujemy pełną logistykę: pakowanie i organizację transportu. Proces pakowania jest automatyczny i podlega pełnej kontroli (ważenie, monitoring). Współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi w naszym kraju i zagranicą, co gwarantuje atrakcyjne ceny i terminowość dostaw.

Wspieramy naszych Partnerów!
Akademia Corab

Cykl szkoleń organizowanych wraz z Partnerami oraz inne działania o charakterze edukacyjnym.

 • Doświadczeni trenerzy
 • Szkolenia techniczne, handlowe, marketingowe, warsztaty
 • Certyfikat ukończenia
 • Szkolenia otwarte i zamknięte

 


Sieć Corab Partner 

Corab Partner to sieć zaufanych i wiarygodnych firm instalatorskich z całej Polski, które ściśle współpracują z marką Corab. Budują instalację z najlepszych komponentów i przywiązują dużą wagę do jakości wykonania instalacji

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.