Corab kolejny raz na Targach Energatab

W dniach 11-13 września odbędą się największe w Polsce spotkanie branży elektroenergetycznej - Targi Energetab w Bielsko-Białej. W tej edycji nie zabraknie również oferty Corab. Największe marki w jednym miejscu.

Tego nie możesz przegapić!

Energetab to cykliczna impreza targowa, która uznawana jest za jedne z największych spotkań największych przedstawicieli sektora energoelektrycznego. Ponad 30 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej, na których każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.

Prezentowana oferta będzie nawiązywać do takich obszarów tematycznych, jak:

  • przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej,
  • odnawialne źródła energii, w tym fotowoltaika,
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Targi będą otwarte dla odwiedzających w godzinach 9:00-17:00 (11 i 12 września), zaś 13 września w od 9:00 do 15:00.

 

Corab - producent systemów fotowoltaicznych i dystrybutor najlepszych rozwiązań

Na naszym stoisku pokażemy szeroką gamę rozwiązań na dachy płaskie i skośne oraz konstrukcje wolnostojące. Z naszymi przedstawicielami będzie można porozmawiać o naszych produktach, certyfikatach, szkoleniach czy formie współpracy.

Nie zabraknie również Partnerów takich, jak m.in. SolarEdge (producenta technologii optymalizji PV i gwarantującej wysokie bezpieczeństwo instalacji) czy Q.Cells (renomowanego producenta modułów fotowoltaicznych ze szczytu listy Tier1).

 

Zapraszamy na stoisko Corab nr 25 w sektorze L2.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.