Corab na Energetabie - odwiedź nasze stoisko

17-19 września 2019 r. podczas międzynarodowych targów energetycznych Energetab w Bielsko-Białej nie zabraknie polskiego producenta konstrukcji fotowoltaicznych firmy Corab. Na stoisku odbędzie się premiera nowego systemu Corab na dach płaski. Dostępne będą również produkty dystrybuowanych przez Corab marek: SolarEdge, SofarSOlar, Sungrow oraz Fronius.

Premiera nowego systemu na dach płaski

Pierwszy raz można będzie zobaczyć nowe rozwiązanie balastowe dedykowane na dach płaski PB-088. Rozwiązanie dedykowane na południe wyróżnia się innowacyjnym połączeniem tworzywa sztucznego, stali z powłoką antykorozyjną Magnelis oraz aluminium. Taki dobór materiału zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie konstrukcji.

„Cel jaki nam przyświeca przy projektowaniu i produkcji konstrukcji to znaczne ułatwienie i przyśpieszenie montażu. Mamy nadzieję, że instalatorzy będą mile zaskoczeni” – mówi Paweł Wiktorowicz, odpowiedzialny za dział fotowoltaiki w firmie Corab.

Pierwszy raz również będzie można zobaczyć nowe klemy środkowe i końcowe. Producent przekonuje, że będą one wygodniejsze w montażu niż poprzednie.

Producent falowników pokazuje swój moduł

SolarEdge dał się poznać w Polsce jako producent kompleksowych rozwiązań nastawionych na optymalizację instalacji szczególnie pod kątem zacienienia oraz skupiającym się na bezpieczeństwie instalacji. Falowniki wraz z optymalizatorami mocy mają w Polsce wielu zwolenników. Teraz SolarEdge idzie o krok dalej. Rozszerzył swoją ofertę o moduły fotowoltaiczne z wbudowanym optymalizatorem mocy. Jakość produktu będzie można sprawdzić na stoisku Corab. Poza modułem dostępna będzie również ładowarka do samochodów elektrycznych również marki SolarEdge. Nie zabraknie również rozwiązania dedykowanego tylko na polski rynek komercyjny Synergy Technology SE50K / SE55K / SE82.8K.

Premiera falownika Fronius na duże komercyjne inwestycje

Fronius Tauro to nowa seria falowników austriackiego producenta. Na stoisku Corab będzie można zapoznać się z funkcjami tego urządzenia i jego wyróżnikami. Moc tego falownika to 50kW lub 100 kW. Producent podkreśla takie zalety, jak dużo miejsca na zabezpieczenia zarówno AC, jak i DC oraz  łatwość poprowadzenia przewodów o dużych przekrojach.

Z jakimi jeszcze rozwiązaniami będziemy mogli się zapoznać?

Sungrow będzie reprezentowany przez falownik z serii CX o mocy 50kW. Poznaj zalety tej marki i ich urządzeń. 

Sofar Solar z nową serią TL-G2

Nowa seria falowników marki SofarSolar TL-G2 z urządzeniami o mocy od 20 do 33 kW. Lżejsza konstrukcja, lepsze parametry i nowy design – to nie liczne zalety tego urządzenia. Sofar zwłaszcza w mikroinstalacjach przekonał do siebie zarówno instalatorów wysoką jakością, prostą budową i łatwym bezawaryjnym użytkowaniem.

Odwiedź stoisko Corab na targach Energetab w Bielsku-Białej
w sektorze L2 stoisko nr 26.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.