Farma o mocy 2MW na systemie Corab WS-007

Powstała kolejna farma fotowoltaiczna na konstrukcji fotowoltaicznej naszej produkcji. Do budowy tej inwestycji wykorzystano jeden z najpopularniejszych systemów w naszej ofercie Corab WS-007. System jest wytrzymały oraz odporny na korozję. To właśnie odporność na korozję stała się zaletą naszych systemów fotowoltaicznych. Wykorzystujemy stal konstrukcyjną pokrytą innowacyjną powłoką antykorozyjną Magnelis. 

Nie tylko to z jakiego materiału jest wykonana konstrukcja, ale zwłaszcza w przypadku tego materiału, w jaki sposób poddano go obróbce. Producent powłoki wyraźnie wskazuje, czego nie można robić, aby nie stracić gwarancji. Nasz proces produkcyjny został całkowicie dostosowany do tych wymagań. Nasze linie produkcyjne zostały specjalnie opracowane i stworzone, aby powłoka nie straciła swoich właściwości i pozostała odporna na korozję. 

Wykorzystano także moduły fotowoltaiczne marki Risen Energy. 

Obejrzyj wideo 

Masz pytanie dotyczące farm? Potrzebujesz rzetelnego dostawcy konstrukcji i sprzętu? Napisz do nas a.gaj@corab.com.pl.

  

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.