Kongres Energetyki Słonecznej

Już jutro w Warszawie rozpoczyna się dwudniowy Kongres Energetyki Słonecznej. Nie zabraknie tam również przedstawicieli firmy Corab.

Podczas dwudniowego Kongresu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kierunkami rozwoju rynku energii słonecznej w Polsce. Uczestnicy dowiedzą się o bieżących zmianach w regulacjach krajowych i europejskich, w tym między innymi konsekwencje wprowadzenia Pakietu Zimowego. Eksperci przedstawią również prognozy cen energii elektrycznej, sprawdzone na rynku modele biznesowe oraz możliwości finansowania nowych źródeł w oparciu o korporacyjne umowy sprzedaży energii elektrycznej. Konferencja i Targi będą świetną okazją do spotkania najważniejszych uczestników rynku energii z sektora słonecznego, co umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów. Inwestorzy, deweloperzy, producenci, usługodawcy, przedstawiciele samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych – będą mogli zapoznać się między sobą, jak również zaprezentować najnowsze trendy i innowacje sektora PV.

Więcej inforamcji: http://kongrespv.pl/

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.