Magazyny energii w ofercie Corab

Popularność systemów wytwarzania energii elektrycznej w instalacjach PV stale rośnie. Równolegle do niego rośnie także zainteresowanie sposobami na jej magazynowanie. W Corab dostrzegamy tę zależność dlatego nasza oferta poszerza się o rozwiązania firmy Sofar Solar dedykowane tym celom. 


Falownik hybrydowy HYD 3600 ES - To jednofazowy zintegrowany inwerter do magazynowania energii. Wyposażony w funkcję zero eksportu, różnorodne tryby pracy, czy EPS (czas załączania poniżej 10ms.). Jest kompatybilny z dwoma funkcjami sieci. Świetnie sprawdzi się w instalacji on grid jak i off grid.
Bateria AMASS GTX2000 - pozwala na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej przez Ciebie energii. Niweluje potrzebę wysyłania wyprodukowanych nadwyżek do sieci energetycznej. Wszystkie nadwyżki są przechowywane i zużywane kiedy zapotrzebowanie na energię wzrośnie. Bateria AMASS GTX2000 to długa żywotność, ultra cienka modułowa konstrukcja i wygodna obsługa.


Produkty dostępne są w pakiecie, mogą być także sprzedawane osobno. Wkrótce do oferty Corab dołączą kolejne produkty z kategorii magazyny energii.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.