Zapraszamy na Intersolar

Polski producent konstrukcji na targach Intersolar Już 15-17 maja w Monachium polski producent konstrukcji zaprezentuje swoje rozwiązania na arenie międzynarodowej. Olsztyński Corab po raz kolejny pokaże swoje systemy podczas targów Intersolar. Corab od blisko roku zdobywa kolejne zagraniczne rynki.

Intersolar a ekspansja kolejnych rynków?

Obecność na targach Intersolar w Monachium wpisuje się doskonale w strategię zdobywania kolejnych rynków. Do tej pory polskie systemy tego producenta wysyłano do 13 krajów mi.in.: Węgier, Łotwy, Litwy, Estonii i na Ukrainę.

Targi w Monachium to okazja do spotkania się z dotychczasowymi Partnerami biznesowymi. Również możliwość podsumowania prowadzonych od miesięcy negocjacji wprowadzania naszych towarów na kolejne rynki m.in. w Portugalii.– mówi Paweł Wiktorowicz, odpowiedzialny za fotowoltaikę w firmie Corab.

Swoje stoiska będą miały największe firmy z branży fotowoltaicznej. Nie zabraknie oczywiście marek, które Corab posiada w swoim portfolio m.in. SolarEdge, Q.Cells, Risen Energy, Sofar Solar, Fronius czy Sungrow.

Spotkanie konstruktorów Corab i ArcelorMittal

Konstruktorzy z firm Corab i ArcelorMittal podczas spotkania poruszą techniczne aspekty dotyczące zastosowania powłoki antykorozyjnej Magnelis w systemach fotowoltaicznych Corab. To właśnie dzięki tej powłoce i stworzonej przez Corab technologii jej obróbki systemy wolnostojące tego producenta mogą mieć nawet do 25-lat gwarancji na powłokę antykorozyjną. Nie zabraknie nowości? Corab oprócz sprawdzonej i niezawodnej oferty systemów na dach skośny i płaski pochwali się systemem WS-019, które doskonale sprawdza się na farmach fotowoltaicznych. Pierwszy raz polski producent pokaże również nowy innowacyjny system na dach płaski PB-82.

Postanowiliśmy właśnie podczas targów Intersolar pokazać nasz najnowszy system na dach płaski. Jest to zupełna nowość w ofercie, która będzie dostępna do sprzedaży jesienią. – przekonuje Paweł Wiktorowicz.

Innowacyjna aplikacja mobilna do kompletowania PV

Corab stawia na mobilne rozwiązania. Po raz pierwszy podczas targów w Monachium pokaże mobilną aplikację do kompletowania instalacji fotowoltaicznych, tworzenia ofert oraz składania zamówień. Proces doboru, ofertowania i składania zamówień PV będzie jeszcze prostsze.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.