Zapraszamy na Kongres Trendy Energetyczne

W dniach 8-9 listopada w Krakowie odbędzie się II Kongres Trendy Energetyczne. Nie zabraknie również nas. Będziemy rozmawiać o rosnących kosztach pracy w biznesie fotowoltaicznym.

Można pokusić się o stwierdzenie, że razem z partnerami, Redakcja GLOBEnergia realizuje energetyczny foresight: pokazuje, jakie procesy zachodzą wokół nas i jak przełożą się na to, co w polskiej energetyce zadzieje się za lat pięć, dziesięć, dwadzieścia. Energetyka rozumiana jest szeroko, jako zbiór procesów odbywających się w sferze technologii, produkcji, budownictwa, oszczędności, słowem – gospodarczego kręgosłupa kraju. Bazując na doświadczeniu branżystów, ale też stowarzyszeń reprezentujących różne aspekty efektywności energetycznej, organizatorzy z łatwością wyciągają wnioski i formułują rekomendacje.
Takie w założeniu są Trendy Energetyczne – to nie zwyczajne wydarzenie, ale forum kształtowania rzeczywistości w bliższej i dalszej perspektywie. Kongres pokazuje, co może się zadziać, i co – zdaniem organizatorów – zadziać się powinno. Terndy Energetyczne odbywają się po raz drugi. Więcej szczegółów na stronie trendyenergetyczne.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.