Znamy Instalatora Roku 2018

Podczas Targów Enex w Kielcach najlepsze firmy instalatorskie rywalizowały o tytuł Instalatora Roku 2018 oraz nagrodę w wysokości ponad 18 000 zł. Na podium na trzecim miejscu stanęła firma PV System z miejscowości Świlcza, na drugim Eco Energy z Ostrowa Wielkopolskiego, zaś na pierwszym Solar House z miejscowości Jaślany.

Podczas Targów Enex w Kielcach najlepsze firmy instalatorskie rywalizowały o tytuł Instalatora Roku 2018 oraz nagrodę w wysokości ponad 18 000 zł. Na podium na trzecim miejscu stanęła firma PV System z miejscowości Świlcza, na drugim Eco Energy z Ostrowa Wielkopolskiego, zaś na pierwszym Solar House z miejscowości Jaślany.

Organizatorami konkursu są polski producent konstrukcji fotowoltaicznych Corab oraz Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV wraz z Partnerami Q.Cells, SolarEdge oraz Jean Mueller Polska. W emocjonującej rozgrywce finałowej wzięło udział 8 firmy instalatorskich, które reprezentowały wysoki poziom zarówno wiedzy, jak i umiejętności: Solar House, PVGE PV Instalator Polska, SunSol, Helios Power, Global Sun, PV System, Eco Energy i EnerSolar. Praca pod presją i na oczach licznej publiczności nie należały do łatwych.

Do zadań w pierwszym etapie należał montaż konstrukcji na blachodachówkę firmy Corab, optymalizatorów mocy Solaredge oraz modułów Q.Cells. Na tym etapie najlepsza okazała się firma SunSol z Gdańska. Finał, do którego przystąpiło 5 drużyn, wymagał nie tylko wiedzy, doświadczenia, precyzji, ale również żelaznych nerwów. Ostatecznie na Instalatorem Roku 2018 została firma Solar House. Dwie pozostałe drużyny otrzymały nagrody pocieszenia, czyli konstrukcje Corab na instalację o mocy 3kWp.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.